Birleşme ve Devralmalar

Özbek olarak, Birleşme ve Devralmaların (M&A) karmaşık ve özel dünyasında oyuncu olmanın yasal uzmanlık, stratejik içgörü ve tereddütsüz özveri gerektirdiğini biliyoruz. Birleşme ve Devralma projelerinde hem yatırımcı/alıcılara hem de kurucu/satıcılara danışmanlık sunarken esas amacımız  yeni kurulan start-up  şirketlerinden köklü ve yaşını almış şirketlere kadar her büyüklükteki işletme için başarılı yatırım işlemlerinin gerçekleştirilmesidir.

Birleşme ve devralma projelerinde özel olarak çalışan avukatlarından oluşan deneyimli ekibimiz, 25 yıllık kanıtlanmış geçmişiyle sayısız yerli ve yabancı müvekkile birleşme, devralma ve satış  işlemlerinin başarılı tamamlanmasında danışmanlık vermiştir. Sizlere stratejik hedeflerinizle uyumlu size münhasır çözümler sunmak için köklü hukuk bilgimizi ve anlayışımızı en güncel iş dinamiklerini gözeterek kullanıyoruz.

Hiçbir M&A işlemi birbirine benzemez. Bu nedenle her projeye, benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılayan kişiselleştirilmiş, yenilikçi stratejiler sunma taahhüdüyle yaklaşıyoruz. İster pazar payınızı genişletmek için bir birleşme arayışında olun, ister ürün portföyünüzü geliştirmek için bir şirket satın alıyor olun, çıkarlarınızı korumak ve yarattığınız veya yaratmak istediğiniz değeri en üst düzeye çıkarmak için kapsamlı hukuki danışmanlık sağlıyoruz.

Birleşme ve satın alma ihtiyaçlarınız için Özbek'i seçtiğinizde, sadece avukat görevlendirmiş olmazsınız; başarınıza adanmış uzun süreli stratejik bir ortaklık kurmuş olursunuz. Birleşme ve satın alma sürecinde fırsatları belirlemek, riskleri azaltmak ve sorunsuz bir geçiş sağlamak için sizinle ve ekibinizle yakın bir şekilde çalışıyoruz.

Birleşme ve devralma projelerimiz, yatırıma dair hukuki risk/durum tespiti, yatırım müzakereleri, imzalanacak sözleşmelerin hazırlanması, mevzuata uyumun sağlanması, birleşme/devralma sonrası entegrasyon ve uyuşmazlıkların çözümü dahil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesini kapsamaktadır. Projenizin başlangıcından tamamlanmasına kadar her aşamasında size rehberlik etmeye kararlıyız.

Daha fazla bilgi için lütfen Selen İbrahimoğlu Güres veya Atahan Sevimli ile iletişime geçin.